Komforts un veselība

Spa komplekss, simtgadīgas priedes, „zaļās” tehnoloģijas, dabīgie materiāli, ideāla atrašanās vieta: projekts LEGEND. apvieno veselīga dzīvesveida, ērtību un drošības cienītājus.

Komforts un veselība

Dzīve projektā LEGEND. ir nebeidzama prieka, harmonijas un elegances pildīta. Atpūta pirtīs un plašā spa kompleksa ūdeņos, sevis lutināšanas programmas – ideāls veids kā atjaunot spēkus un mazināt stresu. Neatkārtojamie saulrieti draugu lokā uz plašās terases vai privātās dzīvokļu teritorijas piepildīs LEGEND. vadītās dienas ar spilgtiem iespaidiem.

Jūrmala ir īstā vieta kvalitatīva un garda uztura cienītājiem. Trīs minūšu gājienā no kvartāla teritorijas atrodas leģendārais Bulduru tirdziņš, kas slavens ar ekoloģiski tīrajiem vietējo zemnieku produktiem un dabas veltēm. Restorāni un omulīgas kafejnīcas piedāvā plašu ēdienu izvēli, kas gatavoti no svaigiem un veselīgiem produktiem.

Nesteidzīgas pastaigas gar jūras malu viļņu šalkoņas pavadījumā un ārstnieciskais jūras gaiss ar priežu aromātu atjaunos fiziskos un garīgos spēkus. Veselīgu izbraucienu pa mežu vai pa Jūrmalas smilšu pludmalēm mīļotājiem tiks piedāvāti 20. gadsimta trīsdesmito gadu angļu ražotāja Pashley velosipēdi ar LEGEND. logo.

Kvartāls LEGEND. ir ideāla vieta bērniem: gājiens uz mežu pēc mellenēm un sēnēm, saules vannas, spēles pludmalē, pilsētas parkā vai bērnu pilsētiņā palīdzēs bērnam iemācīties būt harmonijā ar sevi un sajust vienotību ar dabu.

LEGEND. kvartāla teritorijā ir saudzīgi saglabātas simtgadīgās priedes. Celtniecībā un apdarē izmantotas jaunākās un zaļākās tehnoloģijas, dabīgie materiāli, kas atbilst Eiropas Savienības drošības prasībām. Spa kompleksa baseinu ūdens tiek sildīts ar saules baterijām.

Pateicoties atrašanās vietai, pārdomātai infrastruktūrai un apkalpošanai LEGEND. piedāvā nesteidzīgu, samērīgu, mierīgu un harmonisku dzīvesveidu.